Menu
Your Cart
Výber  DARČEKOV  ku každej objednávke nad 80€

Dodacie podmienky

Dodacie podmienky, montáž

Dodacie podmienky

Dodacia lehota je priemerne 2 pracovné dni (v závislosti od dostupnosti tovaru ),v prípade platby dobierkou ak je tovar skladom, v prípade platby Online Bankingom priemerne do 2 pracovných dní po zaevidovaní platby, ak nie je uvedené inak. Pokiaľ objednávku uhrádzate príkazom, tovar expedujeme po zaevidovaní platby, takže dodacia lehota sa môže predĺžiť aj na 5 pracovných dní. V prípade, že nebude možné objednávku vybaviť alebo niektorý tovar nebude skladom, budeme Vás o tejto skutočnosti informovať telefonicky alebo mailom. Predávajúci si vyhradzuje právo zrušiť objednávku alebo jej časť v týchto prípadoch: tovar sa už nevyrába alebo už nedodáva, alebo sa výrazným spôsobom zmenila cena tovaru alebo je dlhodobo objednaný výrobok nedostupný. V prípade, že táto situácia nastane, predávajúci bude kontaktovať kupujúceho za účelom dohody o ďalšom postupe. V prípade, že kupujúci zaplatil časť, alebo celú čiastku kúpnej ceny, bude mu táto čiastka bezodkladne (najneskôr však do 14 kalendárnych dní) vrátená späť prevodom na jeho účet, pokiaľ sa nedohodne inak. Kupujúci bude o tomto kroku informovaný telefonicky alebo e-mailom a peniaze budú kupujúcemu vrátené príkazom na bankový účet kupujúceho. Kuriérska spoločnosť dovezie tovar k prvým uzamykateľným dverám (prípadne k bráne).  Čas dovozu nie je možné stanoviť v objednávke, je možné dohodnúť sa s prepravcom. Dodanie zásielky sa realizuje v čase od 8:00 - 17:00 v dňoch pondelok - piatok (mimo dní pracovného pokoja), kuriérska spoločnosť Vám dovezie tovar do 48 hodín od prevzatia tovaru ku konečnému spotrebiteľovi. Za túto službu bude pripočítané k celkovej cene zásielky poštovné podľa cenníka. 


Podmienky prepravy
platba dobierkou prebieha v hotovosti kuriérovi, kuriér Vám vystaví doklad o zaplatení
pri nezastihnutí Vás bude kontaktovať kuriérska spoločnosť a dohodne nový termín dodania


Cena prepravy 

do 2kg - 2,75 Eur bez DPH / 3,30 s DPH

do 3kg - 2,80 Eur bez DPH / 3,36 s DPH

do 5kg - 2,99 Eur bez DPH / 3,59 s DPH

do 10kg - 3,15 Eur bez DPH / 3,48 s DPH

do 15 kg - 3,49 Eur bez DPH / 4,19 s DPH

do 20kg - 3,87 Eur bez DPH / 4,64 s DPH

do 25kg - 4,44 Eur bez DPH / 5,33 s DPH

do 30kg - 4,60 Eur bez DPH / 5,52 s DPH

do 40kg - 5,49 Eur bez DPH / 6,59 s DPH

do 80kg - 10,98 Eur bez DPH / 13,18 s DPH

do 120 kg - 16,47 Eur bez DPH / 19,76 s DPH

každých ďalších (aj začatých) 40 kg je spoplatnené príplatkom 5.49 Eur bez DPH (6,59 Eur s DPH).

Príklad : balík od 121kg po 160 kg bude mať cenu prepravy 10.98 (80kg balík) + 5.49 (40kg balík) + 5,49 (40kg balík) = 21,96 Eur bez DPH (26,35 Eur s DPH)


Postup pri preberaní zásielky
Skontrolujte, či nie je obal výrobku poškodený. Pokiaľ obal bude javiť známky poškodenia (napr. bude roztrhnutý, rozlepený a pod.), tovar nepreberajte alebo prevezmite s výhradou. V prípade, že Vám príde tova poškodený alebo neúplný ste povinný nám to bezodkladne telefonicky (+421 907 223 233) alebo e-mailom na info@gorillas.sk. V prípade, že obal bude v poriadku, tovar zaplaťte a prevezmite. Upozorňujeme, že podľa podmienok dopravcu nemôžete tovar pred zaplatením a prevzatím rozbaliť a prekontrolovať. Pokiaľ po rozbalení zistíte poškodenie výrobku, bezodkladne nás kontaktujte. Nároky z neskoršie zistených vád takto poškodeného tovaru si budete môcť uplatniť len ak preukážete, že reklamované vady mal tovar už v čase prevzatia od dopravcu. Pri rozbalení dbajte na to, aby ste obal a vnútorné výplne rozbaľovaním nepoškodili, obal vo vlastnom záujme nevyhadzujte a nejakú dobu uschovajte.


Osobný odber - v nákupnom košíku máte možnosť zvoliť si aj možnosť vyzdvihnutia na jednom z odberných miest podľa aktuálnej ponuky.


Montáž a nastavenie u zákazníka
Pri montáži u zákazníka je nutné, aby kupujúci zaistil umiestnenie tovaru na miesto montáže. Montáž Vami vybraného produktu je spoplatnená sumou 60€/hod s DPH. Táto suma bude dofaktúrovaná po montáži (vzhľadom na čas nutný pre realizáciu montáže).

Po obdržaní tovaru Vás do 2 pracovných dní kontaktuje servisný pracovník aby si s Vami dohodol termín montáže, resp. si môžete dohodnúť individuálny termín mailom na info@gorillas.sk, prípadne telefonicky na +421 907 223 233


V prípade, že ste si neobjednali montáž a chcete si ju dodatočne objednať (tovar máte už doma), pošlite e-mail na info@gorillas.sk s predmetom objednávka na montáž a číslo Vašej objednávky, následne Vás budeme kontaktovať pre upresnenie termínu.