Menu
Your Cart
Výber  DARČEKOV  ku každej objednávke nad 80€

BAUER FITNESS

Expedujeme do 2 až 4 dní: Vypredané
Rovnocenná plošina, ktorá dokonale zlepšuje cviky na vyváženie a posilňuje svaly nôh. Vyvažovací lúč sa veľmi často používa vo fyzioterapii a pre športovcov, ktorí chcú posilniť svoje svaly na nohách a zlepšiť stabilizáciu kĺbov. Je to ideálne zariadenie, ktoré zlepší vašu kondíciu a rovnováhu, ako ..
0,00€
Bez DPH:0,00€
Expedujeme do 2 až 4 dní: Vypredané
Záťaž na zápästie / členok 3 kgSada 2 bremien, každá s hmotnosťou 3 kg, ktoré je možné použiť ako ďalšiu tréningovú záťaž na členky alebo zápästia. Bremená majú pohodlný nastaviteľný suchý zips, vďaka ktorému sa prispôsobia každému obvodu tela. záťaže boli skonštruované takým spôsobom, ktorý nám umo..
0,00€
Bez DPH:0,00€
Expedujeme do 2 až 4 dní: Vypredané
Členková manžeta ACF-1440 so štandardným zdvihom na suchý zips a s kovovou sponou, ktorá sa používa na pripevnenie výťahu. Rukoväť sa pomocou úprav na suchý zips prispôsobuje rôznym veľkostiam a jej penová podšívka zaisťuje pohodlie pri tréningu Rozmery: šírka: 8 cm dĺžka: 25 cm velcro 5 cm x 22 cm..
6,00€
Bez DPH:5,00€
Expedujeme do 2 až 4 dní: Vypredané
Záťaž na zápästie / členok 1 kgSada 2 bremien, každá s hmotnosťou 1 kg, ktoré je možné použiť ako doplnkovú tréningovú záťaž na členky alebo zápästia. Bremená majú pohodlný nastaviteľný suchý zips, vďaka ktorému sa prispôsobia každému obvodu tela. záťaže boli skonštruované takým spôsobom, ktorý nám ..
0,00€
Bez DPH:0,00€
Expedujeme do 2 až 4 dní: Vypredané
Power Pump AVEC ACF-163 Training SetSada pozostávajúca z troch párov závaží a modulárnej činky so systémom rýchleho zostavenia záťaže. Vďaka použitiu troch rôznych bremien môžeme ľubovoľne upravovať hmotnosť celej súpravy. Počas tréningu chráni špeciálna blokáda bremená pred náhodným odpojením. Jedn..
149,00€
Bez DPH:124,17€
Expedujeme do 2 až 4 dní: Vypredané
Ochrana tyče je dokonalým prostriedkom na zvýšenie komfortu pri cvičení, eliminácii nežiaducej bolesti a tlaku na svaly počas cvičenia. Nepostrádateľný prvok tréningu s tyčou. Vďaka svojmu dizajnu sa dá použiť na tyče rôznych veľkostí a suchý zips nám umožní udržať ju v jednej polohe. Pružná špongia..
14,00€
Bez DPH:11,67€
Expedujeme do 2 až 4 dní: Vypredané
Sada najkvalitnejších tréningových gúm vyrobených z latexu, ktoré sa vyznačujú zvýšenou odolnosťou proti naťahovaniu. Kaučuky sa vyznačujú zvyšujúcim sa stupňom odolnosti spolu so silou naťahovania gumy. Okrem toho je možné gumy použiť aj pri vonkajšom tréningu, pretože vďaka latexu sú odolné proti ..
5,00€
Bez DPH:4,17€
Expedujeme do 2 až 4 dní: Vypredané
KORKOVÁ PODLOŽKA NA JOGU A CVIČENIE ACF-1156 Podložka na jogu eco je vyrobená z vysoko kvalitných materiálov. Základom podložky je TPR pena, zatiaľ čo vrchná vrstva je pokrytá korkom. Počas tréningu korková podložka absorbuje vlhkosť a zvyšuje jej protišmykové vlastnosti. Na druhej strane, TPE pena,..
54,00€
Bez DPH:45,00€
Expedujeme do 2 až 4 dní: Vypredané
Tréningové hodiny CFA-174 Stabilné a praktické tréningové hodiny, ktoré vám umožňujú presne merať čas počas tréningu. Hodiny majú funkcie, ktoré vám umožňujú programovať niekoľko tréningových režimov: stopky, tabata, intervalový tréning a trvalé meranie času pomocou hodín. Funkcie: - stopky (Up / Dn..
209,00€
Bez DPH:174,17€
Expedujeme do 2 až 4 dní: Vypredané
Olympijské kotúče Olympic AC-1830Bremená vyrobené zo špeciálnej gumy tlmiacej nárazy. Každá platňa má rovnaký priemer. Precízne puzdro z nehrdzavejúcej ocele umožňuje ľahké nasadenie a zloženie váhy z tyče a zaisťuje odolnosť konštrukcie. Frakčné zaťaženie je presne kalibrované na uvedené kilogramy,..
150,00€
Bez DPH:125,00€
Expedujeme do 2 až 4 dní: Vypredané
Bežecký pás Bauer Fitness CLM-110 je vysoko kvalitný kompaktný domáci bežecký pás. Bežecký pás má množstvo funkcií, medzi ktoré patrí spomenúť výkonný motor, ktorý umožňuje maximálnu rýchlosť 16 km / h. Schopnosť rýchlo zložiť bežecký pás jedným tlačidlom a špeciálna štruktúra absorbujúca nárazy, kt..
1 096,00€
Bez DPH:913,33€
Expedujeme do 2 až 4 dní: Vypredané
Bežecký pás Bauer Fitness CLM-109 je vysoko kvalitný skladací domáci bežecký pás. Bežecký pás má množstvo funkcií, medzi ktoré patrí spomenúť inovatívny a moderný bezhlučný motor. Schopnosť rýchlo zložiť bežecký pás jedným tlačidlom a špeciálna štruktúra tlmiaca nárazy, ktorá ochráni vaše kĺby. Ľahk..
784,00€
Bez DPH:653,33€
Zobrazujem od 1 do 12 zo 362 (31 strán)